Chcete vylepšit svůj domov?

Skleníky a pařeniště tvoří neoddělitelnou součást každé zahrady. Málokterý zahradník si bez nich umí představit pěstování zeleniny nebo třeba bylinek. Kvalitní skleník nebo pařeniště totiž výrazně prodlouží vegetační období všech rostlin a umožní Vám bohatou sklizeň chutných plodů bohatých na vitamíny po většinu roku. Vyberte si u nás skleník či pařeniště za skvělou cenu! Dodáme Vám je do 2 dnů.

Kde sehnat nábytek?

BYDLENI A DALŠÍ INFORMACE

Výpočet rodičovského příspěvku v roce 2016

Podrobnější informace o rodičovském příspěvku najdete na těchto stránkách: Rok 2012: Rodičovská 220 tisíc korun pro všechny, volnější čerpání Výpočet rodičovského příspěvku - rok 2017

Příspěvek na bydlení 2015 Dobré kalkulačky - přehled

B) § 26 téhož zákona, screenshot, normativní náklady na bydlení pro rok 2014 - měly by být použity pro výpočet příspěvku na bydlení pro IQ 2015. Citace § 27: c) § 27

Výpočet čisté mzdy 2018 - mzdová kalkulačka | Finance.cz

Potřebujete ještě vypočítat čistou mzdu pro rok 2017? Pomůže vám naše ... Kalkulačka čisté mzdy na Finance.cz proto počítá, že se sociální pojištění odvádí vždy maximálně do stropu během jednotlivých měsíců. Je to uživatelsky přesnější, protože se během roku neví, kdy zaměstnanec stropu dosáhl. U nadprůměrných mezd je tedy nejpřesnější …

Odčitatelné položky 2017 | Recept, jak zaplatit na dani z ...

Snížení daní z příjmů FO za rok 2016 - slevy na dani 2017, odečitatelné položky 2017. iPodnikatel.cz – pomůžeme vám vydělat peníze! Odborníci pro …

Měšec.cz - váš průvodce finančním světem

Budou vyšší, budou se platit na více místech. Bude je moci zavést jakákoliv obec, nejen lázeňská či v turistické oblasti, a pro jakoukoliv formu dočasného úplatného ubytování. Bude je moci zavést jakákoliv obec, nejen lázeňská či v turistické oblasti, a pro jakoukoliv formu dočasného úplatného ubytování.

Online poradna pro rodiče, dotazy - www.aperio.cz

Kindergeld po rozvodu. Dobrý den. Asi rok a pul pracuji v Německu, jako řidič kamionu a pobíráme na dvě děti Kindergeld. Žiji s rodinou v ČR.

Nárok na příspěvek na bydlení - mojestarosti.cz

Dobrý den, v jakém případě má rodina nárok na příspěk na bydlení? Děkuji

Rodičovský příspěvek vyčerpáte ... - Měšec.cz

Zvýšit se má o 150 Kč měsíčně na 15 204 Kč za rok. Vyšší přídavky pro rodiny, kde alespoň jeden pracuje Zároveň má dojít i ke zvýšení přídavků na děti v rodinách, kde alespoň jeden z rodičů dětí pracuje. Přídavky vzrostou o 300 Kč a budou ve výši 800, 910 a 1000 Kč měsíčně (dle věku).

Mateřská dovolená 2018 - babyonline.cz

Podle informací dostupných na www.mpsv.cz a ... První pomoc pro malé děti. Pořádáme pravidelné kurzy pro rodiče malých dětí, aby se byli schopni vypořádat s relativně běžnými životníi situacemi. Kurzy se konají v Pardubicích, avšak při . Nemoci dětí | Celý článek » Klučičí pokoj. Tomáškuj pokoj,ale museli jsme podniknou přemístění z …

MPSV.CZ : Zdravotní postižení

Dotace organizacím cvičícím asistenční psy pro rok 2017; Dotační program na poskytnutí dotace organizacím cvičícím asistenční psy pro rok 2018; Zdravotní postižení Obsah: Invalidní důchody; Zaměstnávání osob se zdravotním postižením; Posudková služba; Posudková služba a EU; Dávky pro osoby se zdravotním postižením; Příspěvek na …

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jak vhodně vybrat bydlení a nenaletět

Rozhodli jste si pořídit bydlení a nevíte si rady? Nemáte tolik zkušeností a neznáte kritéria? Poradíme vám jak a kde si vybrat! Dali jsem dohromady některé firmy a stránky, které by vám přo výběru mohli pomoci. Věříme, že díky nám si v katalogu stránek najdete kvalitní bydlení podle vašich představ. Né vždy musí být nejlevnější bydlení nejhorší a většinou tomu tak opravdu není. Doporučujeme vybírat takový bydlení, aby se vám líbil, cenově vyhovoval a hlavně aby fungoval.


Jak vyměnit nebo vrátit bydlení

Záleží na Vaší spokojenosti. Důvěru je potřeba budovat. V kamenném obchodě máte možnost si tovar prohlédnout před koupí. Proto máte v případě online nákupu možnost vrácení zboží do 14 dnů. Pokud vám bydlení z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí velikost nebo barva), doporučujeme si v první řadě přečíst obchodní podmínky prodejce, zda-li je to možné. Většina lidí kupuje bydlení z internetu, máte na to ze zákona právo do 14 dní. Najdete-li na eshopu návod, jak zboží vrátit či vyměnit, postupujte podle něho. Klasicky přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete bydlení vyměnit: značka, model, barva, velikost , počet kusů (případně kód produktu na eshopu).
Peníze za zboží i poštovné Vám prodejce pošle na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.


Může být levný bydlení kvalitní?

Potřebujete bydlení, vaše finanční prostředky jsou omezené a tak máte obavu, jestli děláte dobře, koupíte-li bydlení levně? Většinu takových obav by měl vyloučit nákup u dlohodobě prověřeného dodavatele... Jak je ale možné, že lze pořídit bydlení levně a jine zase dráž?
- bydlení za hubičku najdete především u obchodníka, který prodává ve velkém a tak se mu daří u výrobce dojednat větší slevu.
- Snížením kvality a změnou materiálu, lze také ušetřit na pořizovací ceně. Od toho se poté samozřejmě odráží i cena prodejní.
- Není levný materiál zdravotně závadný? Výrobky a produkty na trhu jsou pravidelně kontrolovány ČOI, takže nemusíte mít obavy.
Při nízkých cenách za bydlení ale nečekejte žádné vychytávky a žádné nadstandartní fičury...


Jak vybrat nábytek?

Pořídit si ten správný nábytek není nic jednoduchého. Je zde mnoho nástrah, které Vám mohou znepříjemnit život. Naštěstí ale existují služby, které nám s tímto výběrem dokáží pomoci a zbavit nás problémů. Mezi takové patří například portál Biano, kde naleznete inspirace a tipy na hezké bydlení. Můžete si vybrat například sedací soupravu, postel a nebo skříň přesně dle vašich rozměrů a požadovaného vzhledu. Při výběru na webu Biano si můžete roztřídit nábytek dle různých parametrů, které si zvolíte. Například podle barvy, výrobce, obchodu a samozřejmě podle ceny. Vzhledem k tomu, že na webu je více než 400 000 různých produktů z několika stovek eshopů, tak budete mít jistě z čeho vybírat. Na své si přijdou i nároční lidé, kteří sázejí na kvalitu, luxus, neotřelý vzhled a mimořádné pohodlí. Vše si zvolíte tak, aby to sedělo do nejmenších detailů. Zkuste se například podívat po kvalitních pohovkách či obývacích stěnách. Věříme, že naleznete to, díky čemu bude Váš domov opravdu dokonalý.


TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a bydleni najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia