Chcete vylepšit svůj domov?

Skleníky a pařeniště tvoří neoddělitelnou součást každé zahrady. Málokterý zahradník si bez nich umí představit pěstování zeleniny nebo třeba bylinek. Kvalitní skleník nebo pařeniště totiž výrazně prodlouží vegetační období všech rostlin a umožní Vám bohatou sklizeň chutných plodů bohatých na vitamíny po většinu roku. Vyberte si u nás skleník či pařeniště za skvělou cenu! Dodáme Vám je do 2 dnů.

Kde sehnat nábytek?

BYDLENI A DALŠÍ INFORMACE

Portál o bydlení: Jaké formy podpory nabízí Státní fond ...

Jaké úvěry poskytuje Státní fond rozvoje bydlení. SFRB garantuje podporuje bydlení pro sociálně, zdravotně či jinak znevýhodněné občany.

Státní fond rozvoje bydlení - estav.cz

Firmy. Stavební databáze. Státní fond rozvoje bydlení (Praha 1). SFRB, Státní instituce - podpora výstavby bytů (nájemních), podpora oprav, modernizace a rekonstrukce bytového fondu; dotační program Panel

Státní fond rozvoje bydlení – Wikipedie

Název Státní fond rozvoje bydlení, zkráceně SFRB, je oficiálním názvem státního fondu v působnosti Ministerstva pro místní rozvoj ČR, který má podporovat bydlení v České republice, především v souladu s Koncepcí bytové politiky do roku 2020, kterou schválila vláda České republiky.

Státní fond rozvoje bydlení | Elektronické tržiště Gemin

Státní fond rozvoje bydlen ... //www.gemin.cz/profil/statni-fond-rozvoje-bydleni: Profil ... SFRB touto VZMR plánuje zadat vítěznému uchazeči vypracování ...

Portál o bydlení: Jaké formy podpory nabízí Státní fond ...

Státní fond rozvoje bydlení je garantem plněn ... podrobnosti o programu, metodické pokyny a formuláře najdete na webu SFRB; Programy Pro obce.

Státní fond rozvoje bydlení - PDF - docplayer.cz

Státní fond rozvoje bydlení Programy a nástroje podpory SFRB Ing. František Hadáček X. Setkání starostů a místostarostů Jihočeského kraje , Tábor Co děláme?

Státní fond rozvoje bydlení chce podporovat výstavbu ...

Objem prostředků SFRB je tedy přímo navázán na státní rozpočet? Státní fond rozvoje bydlení disponuje svými aktivy mimo státní rozpočet, ...

NKÚ: Státní fond rozvoje bydlení neplní původní poslání ...

Praha - Státní fond rozvoje bydlení (SFRB) neplní podle Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) své původní poslání dle zákona o rozpočtových pravidlech.

SFRB -Státní fond rozvoje bydlení. Máte půjčku ...

SFRB -Státní fond rozvoje bydlení. Máte půjčku? 25. únor 2018 Fórum > Financování, SFRB • To se mi líb í • 12. Zobraz úvodní příspěvek, který ...

Vlastní bydlení za státní peníze? Mladí mají šanci ...

Státní fond rozvoje bydlení (SRFB) nabízí nejednu státní podporu. ... (Program 600), do něhož SFRB začne přijímat žádosti od 21. dubna 2016.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jak vhodně vybrat bydlení a nenaletět

Rozhodli jste si pořídit bydlení a nevíte si rady? Nemáte tolik zkušeností a neznáte kritéria? Poradíme vám jak a kde si vybrat! Dali jsem dohromady některé firmy a stránky, které by vám přo výběru mohli pomoci. Věříme, že díky nám si v katalogu stránek najdete kvalitní bydlení podle vašich představ. Né vždy musí být nejlevnější bydlení nejhorší a většinou tomu tak opravdu není. Doporučujeme vybírat takový bydlení, aby se vám líbil, cenově vyhovoval a hlavně aby fungoval.


Jak vyměnit nebo vrátit bydlení

Záleží na Vaší spokojenosti. Důvěru je potřeba budovat. V kamenném obchodě máte možnost si tovar prohlédnout před koupí. Proto máte v případě online nákupu možnost vrácení zboží do 14 dnů. Pokud vám bydlení z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí velikost nebo barva), doporučujeme si v první řadě přečíst obchodní podmínky prodejce, zda-li je to možné. Většina lidí kupuje bydlení z internetu, máte na to ze zákona právo do 14 dní. Najdete-li na eshopu návod, jak zboží vrátit či vyměnit, postupujte podle něho. Klasicky přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete bydlení vyměnit: značka, model, barva, velikost , počet kusů (případně kód produktu na eshopu).
Peníze za zboží i poštovné Vám prodejce pošle na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.


Může být levný bydlení kvalitní?

Potřebujete bydlení, vaše finanční prostředky jsou omezené a tak máte obavu, jestli děláte dobře, koupíte-li bydlení levně? Většinu takových obav by měl vyloučit nákup u dlohodobě prověřeného dodavatele... Jak je ale možné, že lze pořídit bydlení levně a jine zase dráž?
- bydlení za hubičku najdete především u obchodníka, který prodává ve velkém a tak se mu daří u výrobce dojednat větší slevu.
- Snížením kvality a změnou materiálu, lze také ušetřit na pořizovací ceně. Od toho se poté samozřejmě odráží i cena prodejní.
- Není levný materiál zdravotně závadný? Výrobky a produkty na trhu jsou pravidelně kontrolovány ČOI, takže nemusíte mít obavy.
Při nízkých cenách za bydlení ale nečekejte žádné vychytávky a žádné nadstandartní fičury...


Jak vybrat nábytek?

Pořídit si ten správný nábytek není nic jednoduchého. Je zde mnoho nástrah, které Vám mohou znepříjemnit život. Naštěstí ale existují služby, které nám s tímto výběrem dokáží pomoci a zbavit nás problémů. Mezi takové patří například portál Biano, kde naleznete inspirace a tipy na hezké bydlení. Můžete si vybrat například sedací soupravu, postel a nebo skříň přesně dle vašich rozměrů a požadovaného vzhledu. Při výběru na webu Biano si můžete roztřídit nábytek dle různých parametrů, které si zvolíte. Například podle barvy, výrobce, obchodu a samozřejmě podle ceny. Vzhledem k tomu, že na webu je více než 400 000 různých produktů z několika stovek eshopů, tak budete mít jistě z čeho vybírat. Na své si přijdou i nároční lidé, kteří sázejí na kvalitu, luxus, neotřelý vzhled a mimořádné pohodlí. Vše si zvolíte tak, aby to sedělo do nejmenších detailů. Zkuste se například podívat po kvalitních pohovkách či obývacích stěnách. Věříme, že naleznete to, díky čemu bude Váš domov opravdu dokonalý.


TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a bydleni najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia