Chcete vylepšit svůj domov?

Skleníky a pařeniště tvoří neoddělitelnou součást každé zahrady. Málokterý zahradník si bez nich umí představit pěstování zeleniny nebo třeba bylinek. Kvalitní skleník nebo pařeniště totiž výrazně prodlouží vegetační období všech rostlin a umožní Vám bohatou sklizeň chutných plodů bohatých na vitamíny po většinu roku. Vyberte si u nás skleník či pařeniště za skvělou cenu! Dodáme Vám je do 2 dnů.

Kde sehnat nábytek?

BYDLENI A DALŠÍ INFORMACE

Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s ...

Změna názvu z Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska na Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. 10.5.2014 Zapsán člen představenstva, předseda Marcela R.

SDRUŽENÍ OBRANY SPOTŘEBITELŮ MORAVY A SLEZSKA, z.s. …

sdruŽenÍ obrany spotŘebitelŮ moravy a slezska, z.s. varuje – ČtĚte piktogramy Proč číst piktogramy údržby na oblečení? Poslední záchvěvy zimy máme, doufejme, už za sebou.

Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska: Opatrně při ...

Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z. s. přeje všem, aby se blížící Silvestrovská noc odehrála podle Vašich představ, vesele a bez karambolů! V roce 2018 mějte jen zdraví, štěstí a pohodu! Psali jsme: HZS: Bezpečně do nového roku.

Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska z.s. radí ...

sdruŽenÍ obrany spotŘebitelŮ moravy a slezska z.s. radÍ – prÁva pŘi zpoŽdĚnÍ letu Tisková zpráva ze dne 25.8. 2017 Během letošních prázdnin jsme zaznamenali několik případů, kdy čeští turisté při odletu na dovolenou či při návratu z ní doslova uvízli na letišti.

Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s ...

Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. – Kvůli zpoždění vlaku, autobusu, letadla či MHD nestihnete odlet ? Raději předvídejte … Pomalu začíná doba …

Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska: Změna banky ...

Poplatky za své služby si banky strhávají automaticky samy z účtu, a tak si řada spotřebitelů často ani neuvědomuje, kol. Přihlásit se Registrace. ParlamentníListy.cz Politici, instituce a obce. ... ParlamentníListy.cz » Zprávy » Tiskové zprávy » Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska: ...

Spotřebitelům pomáhá v Liberci nová poradna - Statutární ...

Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. je nezisková, nevládní a nepolitická organizace, která se všemi dostupnými prostředky snaží hájit práva spotřebitelů, poskytuje základní informace o reklamačním řízení, o délce záruční doby, o lhůtě k vyřízení reklamace nebo o …

Sídlo Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska ...

20. září 2017, zprávy z MěÚ, přečteno: 638×. Pokud si nevíte si rady s délkou záruční doby, s reklamací, s podmínkami odstoupení od smlouvy, případně s dalšími informacemi o právech spotřebitele, je tu pro vás Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z. s.

Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska | Oficiální ...

sdruŽenÍ obrany spotŘebitelŮ moravy a slezska, z. s. radÍ spotŘebitelŮm pŘi nÁkupech v pŘedvÁnoČnÍm Čase autor: Marcela Reichelová, 10.11.2016 08:58 Aktualizováno Za chvíli se nám přehoupne listopad do své druhé poloviny a pomalu nastane adventní čas.

Informace Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska ...

Z praxe poraden Sdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. však víme, že právě kameníci, kteří objíždějí hřbitovy a uzavírají smlouvy tímto způsobem, tato zákonná ustanovení nedodržují. Spotřebitelé pak často nejsou schopni ani identifikovat podnikatele, se kterým smlouvu vlastně uzavřeli.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jak vhodně vybrat bydlení a nenaletět

Rozhodli jste si pořídit bydlení a nevíte si rady? Nemáte tolik zkušeností a neznáte kritéria? Poradíme vám jak a kde si vybrat! Dali jsem dohromady některé firmy a stránky, které by vám přo výběru mohli pomoci. Věříme, že díky nám si v katalogu stránek najdete kvalitní bydlení podle vašich představ. Né vždy musí být nejlevnější bydlení nejhorší a většinou tomu tak opravdu není. Doporučujeme vybírat takový bydlení, aby se vám líbil, cenově vyhovoval a hlavně aby fungoval.


Jak vyměnit nebo vrátit bydlení

Záleží na Vaší spokojenosti. Důvěru je potřeba budovat. V kamenném obchodě máte možnost si tovar prohlédnout před koupí. Proto máte v případě online nákupu možnost vrácení zboží do 14 dnů. Pokud vám bydlení z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí velikost nebo barva), doporučujeme si v první řadě přečíst obchodní podmínky prodejce, zda-li je to možné. Většina lidí kupuje bydlení z internetu, máte na to ze zákona právo do 14 dní. Najdete-li na eshopu návod, jak zboží vrátit či vyměnit, postupujte podle něho. Klasicky přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete bydlení vyměnit: značka, model, barva, velikost , počet kusů (případně kód produktu na eshopu).
Peníze za zboží i poštovné Vám prodejce pošle na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.


Může být levný bydlení kvalitní?

Potřebujete bydlení, vaše finanční prostředky jsou omezené a tak máte obavu, jestli děláte dobře, koupíte-li bydlení levně? Většinu takových obav by měl vyloučit nákup u dlohodobě prověřeného dodavatele... Jak je ale možné, že lze pořídit bydlení levně a jine zase dráž?
- bydlení za hubičku najdete především u obchodníka, který prodává ve velkém a tak se mu daří u výrobce dojednat větší slevu.
- Snížením kvality a změnou materiálu, lze také ušetřit na pořizovací ceně. Od toho se poté samozřejmě odráží i cena prodejní.
- Není levný materiál zdravotně závadný? Výrobky a produkty na trhu jsou pravidelně kontrolovány ČOI, takže nemusíte mít obavy.
Při nízkých cenách za bydlení ale nečekejte žádné vychytávky a žádné nadstandartní fičury...


Jak vybrat nábytek?

Pořídit si ten správný nábytek není nic jednoduchého. Je zde mnoho nástrah, které Vám mohou znepříjemnit život. Naštěstí ale existují služby, které nám s tímto výběrem dokáží pomoci a zbavit nás problémů. Mezi takové patří například portál Biano, kde naleznete inspirace a tipy na hezké bydlení. Můžete si vybrat například sedací soupravu, postel a nebo skříň přesně dle vašich rozměrů a požadovaného vzhledu. Při výběru na webu Biano si můžete roztřídit nábytek dle různých parametrů, které si zvolíte. Například podle barvy, výrobce, obchodu a samozřejmě podle ceny. Vzhledem k tomu, že na webu je více než 400 000 různých produktů z několika stovek eshopů, tak budete mít jistě z čeho vybírat. Na své si přijdou i nároční lidé, kteří sázejí na kvalitu, luxus, neotřelý vzhled a mimořádné pohodlí. Vše si zvolíte tak, aby to sedělo do nejmenších detailů. Zkuste se například podívat po kvalitních pohovkách či obývacích stěnách. Věříme, že naleznete to, díky čemu bude Váš domov opravdu dokonalý.


TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a bydleni najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia