Chcete vylepšit svůj domov?

Skleníky a pařeniště tvoří neoddělitelnou součást každé zahrady. Málokterý zahradník si bez nich umí představit pěstování zeleniny nebo třeba bylinek. Kvalitní skleník nebo pařeniště totiž výrazně prodlouží vegetační období všech rostlin a umožní Vám bohatou sklizeň chutných plodů bohatých na vitamíny po většinu roku. Vyberte si u nás skleník či pařeniště za skvělou cenu! Dodáme Vám je do 2 dnů.

Kde sehnat nábytek?

BYDLENI A DALŠÍ INFORMACE

socialnibydleni.org platforma pro sociální bydlení ...

Prohlášení Platformy pro sociální bydlení Platforma pro sociální bydlení je uskupením nevládních neziskových organizací odborníků a zástupců Mots-clés: kdo jsme,co děláme,cíle,co je sociální bydlení,podpořte nás,sledujte dění na facebooku,novinky,sídlo,kontakty,další weby

Bartošek (KDU-ČSL): Nájemní bydlení pro mladé rodiny a pro ...

vhodné především pro mladé lidé zakládající rodiny, kdy celkový příjem domácnosti po odečtení nezbytných nákladů na život již neumožňuje splácení běžného hypotečního úvěru nová příležitost důstojného bydlení za výhodných a dlouhodobě udržitelných podmínek ...

Systém sociálního bydlení v České republice: Poziční ...

Platforma pro sociální bydlení se domnívá, že by měla být zahájena vážná diskuse o návrhu reformy bytové politiky, kterou v roce 2011 předložil tým Oddělení socioekonomie bydlení Sociologického ústavu Akademie věd ČR. 10 Některé z těchto návrhů uvádíme níže.

MPSV.CZ : Až milion lidí v Česku je ohroženo bytovou nouzí ...

Linda SOKAČOVÁ, socioložka, Platforma pro sociální bydlení Tak, určitě s paní náměstkyní v mnohém souhlasím. Sociální bydlení by mělo být dostupnou formou pro bydlení pro ty, kteří už bydlení ztratili nebo jsou ztrátou bydlení ohroženi.

Co je sociální bydlení a proč ho potřebujeme? - DVS

Vznikla Platforma pro sociální bydlení. Nevíme, co sociální bydlení je, a proto jej ani nemůžeme podporovat. To je nejčastější závěr všemožných diskusí s veřejnou správou. A přitom je to právě stát, kdo měl sociální bydlení už dávno definovat. V minulosti k tomu měl již mnoho příležitostí za různých vlád.

Sociální bydlení: od idealismu k českému politickému ...

Opakujme to pro nechápavé: Každý desátý občan tohoto státu je oficiální žebrák. Absence obecně srozumitelní strategie, jak postupně likvidovat chudobu v otázce bydlení, je na rozděleném veřejném mínění jasně vidět.

Vrbensko - Agentura pro sociální začleňování

Cílem spolupráce mezi Sdružením obcí Vrbenska a Agenturou pro sociální začleňování je zlepšení situace na Vrbensku v nejpodstatnějších oblastech a to: zaměstnanosti, poskytování sociálních služeb, vzdělávání, bydlení, prevenci a volném času.

Sdružení nájemníků ČR

Pozvánka - SFRB a MMR pro řešení bytové politiky - nájemní a vlastnické bydlení Pozvánka - Budoucnost bydlení v ČR - 18.5.2010 Pozvánka/Přihláška na …

R-Mosty, z.s. | Aktuality

2015 Platforma pro sociální bydlení, v jejímž vedení jsou rovněž R-Mosty, z.s., vítá plnění koaličních slibů v oblasti sociálního bydlení. Nová Koncepce sociálního bydlení je podle Platformy velký krok správným směrem, hlavní tři sliby jsou plněny. Nyní zbývá připravit zákon o sociálním bydlení.

Více než desítka měst zablokuje doplatky... - Sociální ...

Dokument „Systém sociálního bydlení v České republice: Poziční dokument Platformy pro sociální bydlení“ obsahuje nejen jasné vymezení problému, tj. zvyšování finanční nedostupnosti bydlení, diskriminace některých skupin obyvatel (Romů, rodin s více …

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jak vhodně vybrat bydlení a nenaletět

Rozhodli jste si pořídit bydlení a nevíte si rady? Nemáte tolik zkušeností a neznáte kritéria? Poradíme vám jak a kde si vybrat! Dali jsem dohromady některé firmy a stránky, které by vám přo výběru mohli pomoci. Věříme, že díky nám si v katalogu stránek najdete kvalitní bydlení podle vašich představ. Né vždy musí být nejlevnější bydlení nejhorší a většinou tomu tak opravdu není. Doporučujeme vybírat takový bydlení, aby se vám líbil, cenově vyhovoval a hlavně aby fungoval.


Jak vyměnit nebo vrátit bydlení

Záleží na Vaší spokojenosti. Důvěru je potřeba budovat. V kamenném obchodě máte možnost si tovar prohlédnout před koupí. Proto máte v případě online nákupu možnost vrácení zboží do 14 dnů. Pokud vám bydlení z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí velikost nebo barva), doporučujeme si v první řadě přečíst obchodní podmínky prodejce, zda-li je to možné. Většina lidí kupuje bydlení z internetu, máte na to ze zákona právo do 14 dní. Najdete-li na eshopu návod, jak zboží vrátit či vyměnit, postupujte podle něho. Klasicky přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete bydlení vyměnit: značka, model, barva, velikost , počet kusů (případně kód produktu na eshopu).
Peníze za zboží i poštovné Vám prodejce pošle na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.


Může být levný bydlení kvalitní?

Potřebujete bydlení, vaše finanční prostředky jsou omezené a tak máte obavu, jestli děláte dobře, koupíte-li bydlení levně? Většinu takových obav by měl vyloučit nákup u dlohodobě prověřeného dodavatele... Jak je ale možné, že lze pořídit bydlení levně a jine zase dráž?
- bydlení za hubičku najdete především u obchodníka, který prodává ve velkém a tak se mu daří u výrobce dojednat větší slevu.
- Snížením kvality a změnou materiálu, lze také ušetřit na pořizovací ceně. Od toho se poté samozřejmě odráží i cena prodejní.
- Není levný materiál zdravotně závadný? Výrobky a produkty na trhu jsou pravidelně kontrolovány ČOI, takže nemusíte mít obavy.
Při nízkých cenách za bydlení ale nečekejte žádné vychytávky a žádné nadstandartní fičury...


Jak vybrat nábytek?

Pořídit si ten správný nábytek není nic jednoduchého. Je zde mnoho nástrah, které Vám mohou znepříjemnit život. Naštěstí ale existují služby, které nám s tímto výběrem dokáží pomoci a zbavit nás problémů. Mezi takové patří například portál Biano, kde naleznete inspirace a tipy na hezké bydlení. Můžete si vybrat například sedací soupravu, postel a nebo skříň přesně dle vašich rozměrů a požadovaného vzhledu. Při výběru na webu Biano si můžete roztřídit nábytek dle různých parametrů, které si zvolíte. Například podle barvy, výrobce, obchodu a samozřejmě podle ceny. Vzhledem k tomu, že na webu je více než 400 000 různých produktů z několika stovek eshopů, tak budete mít jistě z čeho vybírat. Na své si přijdou i nároční lidé, kteří sázejí na kvalitu, luxus, neotřelý vzhled a mimořádné pohodlí. Vše si zvolíte tak, aby to sedělo do nejmenších detailů. Zkuste se například podívat po kvalitních pohovkách či obývacích stěnách. Věříme, že naleznete to, díky čemu bude Váš domov opravdu dokonalý.


TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a bydleni najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia