Chcete vylepšit svůj domov?

Skleníky a pařeniště tvoří neoddělitelnou součást každé zahrady. Málokterý zahradník si bez nich umí představit pěstování zeleniny nebo třeba bylinek. Kvalitní skleník nebo pařeniště totiž výrazně prodlouží vegetační období všech rostlin a umožní Vám bohatou sklizeň chutných plodů bohatých na vitamíny po většinu roku. Vyberte si u nás skleník či pařeniště za skvělou cenu! Dodáme Vám je do 2 dnů.

Kde sehnat nábytek?

BYDLENI A DALŠÍ INFORMACE

Právník radí: Jak řešit hypotéku při rozvodu a prodělat …

Femina.cz > sex a vztahy > Rady a články o manželství > Jak přežít rozvod > Právník radí: Jak řešit hypotéku při rozvodu a prodělat co nejmíň?. Právník radí: Jak řešit hypotéku při rozvodu a prodělat co nejmíň?

Portál o bydlení: Výpověď z nájmu

Vrácení "neprobydleného nájmu" Mám dotaz k situaci, kdy majitel bytu po ukončení nájmu nehodlá vrátit neprobydlený nájem, přeplatek z vyúčtování a dále si vymýšlí škody, i přesto, že je byt již předán a je i sepsán předávací protokol.

Pro vytápění stačí nižší teploty | Pěkné bydlení

Ruku v ruce se zateplováním domů musí jít i způsob jejich vytápění, jinak by snaha o energetické úspory nepřinesla kýžený efekt.

Portál o bydlení: Společenství vlastníků jednotek

Portál o bydlení soustředí na jednom místě rozsáhlé informace, které k bydlení patří. Naší snahou je i přes jejich velké množství je třídit a tematicky seřadit, aby byly co možná nejpřehlednější a byly užitečným pomocníkem při každodenním hledání informací o …

Prasklá zeď - Poradna Poradte.cz

Já si myslím,něco podobného. Hledala jsem nějaký domek u Prahy,abych byla blíž k dětem,protože tady jsem sama. a teprve teď po třech letech,se mi podařilo najít,něco trochu podle mých představ.

Tlak vody vs. baterie - Poradna Poradte.cz

7bar je tlak opravdu vysoký a běžně by v rozvodu být neměl. Redukční ventil se v těchto případech opravdu osazuje, ale cena 500Kč/ks je opravdu "nejlevnější třída"...jinak bývá cena znatelně vyšší.

Počítáme s vodou

Cílem projektu je infor­movat přede­vším zástupce státní a veřejné správy a občany o prin­ci­pech přírodě blíz­kého hospo­da­ření s dešťo­vými vodami (HDV) a

89/2012 Sb. Občanský zákoník (nový)

Zákon č. 89/2012 Sb. - Zákon občanský zákoník

NÁROK OTCE NA VOLNO PO PORODU, OŠETŘOVNÉ - …

NÁROK OTCE NA VOLNO PO PORODU, OŠETŘOVNÉ Autor: odpověď - MPSV, JUDr. Romana Lužná. DOTAZ Z PORADNY - Žijeme s přítelem ve společné domácnosti, máme již spolu čtyřletého syna a čekáme druhé, nejsme manželé.

Jak na dluhy - Výpočet exekuce ze mzdy 2011

Jaká pravidla platí pro výpočet exekuce ze mzdy v roce 2011?Kolik peněz vám zůstane, pokud na vás exekutor nařídí exekuci na mzdu?? Jako skoro každý rok, i v roce 2011 se mění podmínky pro výpočet exekuce ze mzdy. Výpočet exekuce ze mzdy v roce 2011

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jak vhodně vybrat bydlení a nenaletět

Rozhodli jste si pořídit bydlení a nevíte si rady? Nemáte tolik zkušeností a neznáte kritéria? Poradíme vám jak a kde si vybrat! Dali jsem dohromady některé firmy a stránky, které by vám přo výběru mohli pomoci. Věříme, že díky nám si v katalogu stránek najdete kvalitní bydlení podle vašich představ. Né vždy musí být nejlevnější bydlení nejhorší a většinou tomu tak opravdu není. Doporučujeme vybírat takový bydlení, aby se vám líbil, cenově vyhovoval a hlavně aby fungoval.


Jak vyměnit nebo vrátit bydlení

Záleží na Vaší spokojenosti. Důvěru je potřeba budovat. V kamenném obchodě máte možnost si tovar prohlédnout před koupí. Proto máte v případě online nákupu možnost vrácení zboží do 14 dnů. Pokud vám bydlení z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí velikost nebo barva), doporučujeme si v první řadě přečíst obchodní podmínky prodejce, zda-li je to možné. Většina lidí kupuje bydlení z internetu, máte na to ze zákona právo do 14 dní. Najdete-li na eshopu návod, jak zboží vrátit či vyměnit, postupujte podle něho. Klasicky přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete bydlení vyměnit: značka, model, barva, velikost , počet kusů (případně kód produktu na eshopu).
Peníze za zboží i poštovné Vám prodejce pošle na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.


Může být levný bydlení kvalitní?

Potřebujete bydlení, vaše finanční prostředky jsou omezené a tak máte obavu, jestli děláte dobře, koupíte-li bydlení levně? Většinu takových obav by měl vyloučit nákup u dlohodobě prověřeného dodavatele... Jak je ale možné, že lze pořídit bydlení levně a jine zase dráž?
- bydlení za hubičku najdete především u obchodníka, který prodává ve velkém a tak se mu daří u výrobce dojednat větší slevu.
- Snížením kvality a změnou materiálu, lze také ušetřit na pořizovací ceně. Od toho se poté samozřejmě odráží i cena prodejní.
- Není levný materiál zdravotně závadný? Výrobky a produkty na trhu jsou pravidelně kontrolovány ČOI, takže nemusíte mít obavy.
Při nízkých cenách za bydlení ale nečekejte žádné vychytávky a žádné nadstandartní fičury...


Jak vybrat nábytek?

Pořídit si ten správný nábytek není nic jednoduchého. Je zde mnoho nástrah, které Vám mohou znepříjemnit život. Naštěstí ale existují služby, které nám s tímto výběrem dokáží pomoci a zbavit nás problémů. Mezi takové patří například portál Biano, kde naleznete inspirace a tipy na hezké bydlení. Můžete si vybrat například sedací soupravu, postel a nebo skříň přesně dle vašich rozměrů a požadovaného vzhledu. Při výběru na webu Biano si můžete roztřídit nábytek dle různých parametrů, které si zvolíte. Například podle barvy, výrobce, obchodu a samozřejmě podle ceny. Vzhledem k tomu, že na webu je více než 400 000 různých produktů z několika stovek eshopů, tak budete mít jistě z čeho vybírat. Na své si přijdou i nároční lidé, kteří sázejí na kvalitu, luxus, neotřelý vzhled a mimořádné pohodlí. Vše si zvolíte tak, aby to sedělo do nejmenších detailů. Zkuste se například podívat po kvalitních pohovkách či obývacích stěnách. Věříme, že naleznete to, díky čemu bude Váš domov opravdu dokonalý.


TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a bydleni najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia