Chcete vylepšit svůj domov?

Skleníky a pařeniště tvoří neoddělitelnou součást každé zahrady. Málokterý zahradník si bez nich umí představit pěstování zeleniny nebo třeba bylinek. Kvalitní skleník nebo pařeniště totiž výrazně prodlouží vegetační období všech rostlin a umožní Vám bohatou sklizeň chutných plodů bohatých na vitamíny po většinu roku. Vyberte si u nás skleník či pařeniště za skvělou cenu! Dodáme Vám je do 2 dnů.

Kde sehnat nábytek?

BYDLENI A DALŠÍ INFORMACE

Stavbou roku je Malostranská beseda i ... - bydleni.idnes.cz

Malostranská beseda v Praze a vodní elektrárna v Železném Brodě, to jsou dva ze skvostů, které letos mají primát Stavba roku 2010. Tradiční soutěž už čtvrtým rokem pořádá Nadace pro rozvoj architektury a …

Rezidence Malostranská - Novostavby Brno

Nové byty a domy v Brně a okolí. Novostavby Brno.

Malostranská beseda se otvírá veřejnosti, nabídne řadu ...

A také místo, kam by i místní obyvatelé mohli zaskočit na pivko. Po rekonstrukci, která začala v 200 miliónů korun, se od pondělka otevírá veřejnosti, i když gastronomické provozy, kterým patří přízemí a suterén, fungují už nyní. Do kavárny mohou návštěvníci zajít ...

Malostranská beseda opět září novotou – Novinky.cz

Původně se počítalo s daleko menším objemem vynaložených peněz s tím, že rekonstruováno bude jen první a druhé patro budovy. „Pak jsme si ale říkali, že by bylo škoda nevyužít příležitosti a neopravit Malostranskou besedu celou. Zvlášť si cením osazení tří věží ...

Slávka Budínová: Malostranská hraběnka byla vzteklá a ...

Slávku Budínovou si můžete pamatovat ze skvělých filmů, jako jsou Noc na Karlštejně, Léto s kovbojem nebo Můj brácha má prima bráchu. Do srdcí televizních diváků se zapsala díky nespornému talentu, a to přitom v začátcích své kariéry dostala vyhazov z divadla.

Grafika: Trasa A pražského metra je unikátní. Má ...

Zatěžkávací zkouškou prošla linka A během povodní v roce 2002. Píše se 12. srpna 2002 a v Praze je vyhlášen třetí stupeň povodňové aktivity. Nejvíce ohrožené jsou aktuálně stanice Malostranská a Staroměstská, které se nacházejí nejblíže k rozvodněné Vltavě. O den ...

Pozemky bydlení okres Praha-východ na prodej - ereality.cz

V naší nabídce naleznete Pozemky bydlení v okrese Praha-východ na prodej. Nejvíc realit na jednom místě.

Společenství vlastníků pro dům Malostranská čp. 446, Týn ...

- Zajišťování správy bytového domu čp. 446, ulice Malostranská, který stojí na pozemku st.p.č. 1515 a pozemku st.p.č. 1515, když obě nemovitosti se nacházejí v obci Týn nad Vltavou, část Malá Strana, katastrálním území Týn nad Vltavou, okres České Budějovic e a jsou zapsané v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Jihočeský kraj, Katastrální ...

Nedej se: Bydlení je právo — iVysílání — Česká televize

(Nedej se plus) Fosforgate 10. 2. 2019. Zelená voda, mrtvé ryby – tohle teď hrozí častěji. Hlavním viníkem je fosfor z domácností a oteplování to ještě zhoršuje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jak vhodně vybrat bydlení a nenaletět

Rozhodli jste si pořídit bydlení a nevíte si rady? Nemáte tolik zkušeností a neznáte kritéria? Poradíme vám jak a kde si vybrat! Dali jsem dohromady některé firmy a stránky, které by vám přo výběru mohli pomoci. Věříme, že díky nám si v katalogu stránek najdete kvalitní bydlení podle vašich představ. Né vždy musí být nejlevnější bydlení nejhorší a většinou tomu tak opravdu není. Doporučujeme vybírat takový bydlení, aby se vám líbil, cenově vyhovoval a hlavně aby fungoval.


Jak vyměnit nebo vrátit bydlení

Záleží na Vaší spokojenosti. Důvěru je potřeba budovat. V kamenném obchodě máte možnost si tovar prohlédnout před koupí. Proto máte v případě online nákupu možnost vrácení zboží do 14 dnů. Pokud vám bydlení z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí velikost nebo barva), doporučujeme si v první řadě přečíst obchodní podmínky prodejce, zda-li je to možné. Většina lidí kupuje bydlení z internetu, máte na to ze zákona právo do 14 dní. Najdete-li na eshopu návod, jak zboží vrátit či vyměnit, postupujte podle něho. Klasicky přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete bydlení vyměnit: značka, model, barva, velikost , počet kusů (případně kód produktu na eshopu).
Peníze za zboží i poštovné Vám prodejce pošle na Váš bankovní účet či poštovní poukázkou co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.


Může být levný bydlení kvalitní?

Potřebujete bydlení, vaše finanční prostředky jsou omezené a tak máte obavu, jestli děláte dobře, koupíte-li bydlení levně? Většinu takových obav by měl vyloučit nákup u dlohodobě prověřeného dodavatele... Jak je ale možné, že lze pořídit bydlení levně a jine zase dráž?
- bydlení za hubičku najdete především u obchodníka, který prodává ve velkém a tak se mu daří u výrobce dojednat větší slevu.
- Snížením kvality a změnou materiálu, lze také ušetřit na pořizovací ceně. Od toho se poté samozřejmě odráží i cena prodejní.
- Není levný materiál zdravotně závadný? Výrobky a produkty na trhu jsou pravidelně kontrolovány ČOI, takže nemusíte mít obavy.
Při nízkých cenách za bydlení ale nečekejte žádné vychytávky a žádné nadstandartní fičury...


Jak vybrat nábytek?

Pořídit si ten správný nábytek není nic jednoduchého. Je zde mnoho nástrah, které Vám mohou znepříjemnit život. Naštěstí ale existují služby, které nám s tímto výběrem dokáží pomoci a zbavit nás problémů. Mezi takové patří například portál Biano, kde naleznete inspirace a tipy na hezké bydlení. Můžete si vybrat například sedací soupravu, postel a nebo skříň přesně dle vašich rozměrů a požadovaného vzhledu. Při výběru na webu Biano si můžete roztřídit nábytek dle různých parametrů, které si zvolíte. Například podle barvy, výrobce, obchodu a samozřejmě podle ceny. Vzhledem k tomu, že na webu je více než 400 000 různých produktů z několika stovek eshopů, tak budete mít jistě z čeho vybírat. Na své si přijdou i nároční lidé, kteří sázejí na kvalitu, luxus, neotřelý vzhled a mimořádné pohodlí. Vše si zvolíte tak, aby to sedělo do nejmenších detailů. Zkuste se například podívat po kvalitních pohovkách či obývacích stěnách. Věříme, že naleznete to, díky čemu bude Váš domov opravdu dokonalý.


TOP FIRMY V OBORU O SOBĚ ŘÍKAJÍ


Nenašel jsi, to co jsi hledal? Více informací, recenze, eshopy a bydleni najdete v dalších projektech. Projekty Fidamedia